ГЛАВНАЯ
Рабочая обувь
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Ботинки рабочие комбинированные утеплённые
Рабочая обувь бортопрошивного метода крепления
Ботинки рабочие комбинированные утеплённые
Ботинки рабочие комбинированные утеплённые

Черевики робочі комбіновані утеплені


  Серед великого різноманіття робочого взуття великою популярністю користуються черевики, в основному серед чоловіків. Такий вид взуття виготовляють для весняного та осінньо-зимового періоду, застосовуючи такі матеріали, як шкіра, замінник шкіри, кирза, утеплювальні матеріали та ін.


  Компанія Співпраця пропонує черевики робочі комбіновані утеплені чорного кольору. Представлена модель поєднує  кілька видів матеріалів – юхта та кирза. Передня частина черевиків та задник виготовлені із міцної юхти – вичиненої шкіри великої рогатої худоби, коней, свиней методом комбінованого дублення.
  Інші деталі черевиків робочих комбінованих виготовлені із кирзи – міцного, спеціально обробленого багатошарового бавовняного матеріалу. Для застібання використовуються нейлонові шнурівки.


  В якості утеплювального матеріалу у даних черевиках застосували штучне хутро. Такий матеріал добре зігріває, утримує тепло. Будь-які роботи можуть виконуватись у такому взутті на вулиці, в холодних приміщеннях без ризику замерзнути.
  Підошва в черевиках робочих комбінованих утеплених товста, міцна. Вона надійно захищає ноги працівника від води, вологи, попереджає ковзання по вологих поверхнях. Метод кріплення підошви прошивний, що є одним із найнадійніших.


  Запропоноване взуття є різних розмірів. Для видалення бруду черевики миють теплою водою; для додаткового захисту від вологи, для підтримання їх у хорошому стані можна покривати кремом для взуття.

Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною