ГЛАВНАЯ
Режущий инструмент,оснастка, метизы
КОНТАКТЫ
Полотно для электролобзика
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
Полотно для резки дерева 117мм
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Полотно для реза по металу
Полотно для резки дерева
Полотно для резки дерева
Полотно для резки дерева 117мм
Полотно для реза по металу
Полотно для резки ДСП
Полотно для резки ламината (реверсные зубья)
Полотно для резки ДСП
Полотно для резки ламината (реверсные зубья)
Полотно для фигурного реза
Полотно для фигурного реза
Полотно для электролобзика дерево частота зуба 3
Полотно для электролобзика металл частота зуба 2
Полотно для электролобзика металл частота зуба 1
Полотно для электролобзика дерево частота зуба 3
Полотно для электролобзика металл частота зуба 2
Полотно для электролобзика металл частота зуба 1

Полотно для електролобзика
  Зараз є надзвичайно широкий асортимент інструментів, якими користуються майстри під час проведення будівельних, ремонтних, монтажних робіт. Одним із них є електричний лобзик. Цей інструмент дозволяє проводити розпилювальні роботи різноманітних матеріалів: деревини, металу, пластику, ламінату та інших. Такий широкий спектр оброблюваних матеріалів зумовлений тим, що один інструмент може працювати з ріжучим полотном різних видів.
  Електричними лобзиками можна проводити випилювання фрагментів у будь якій частині деталей без попереднього свердління, на відміну від ручних лобзиків. Сконструйовано цей електричний інструмент було  у 1946 р. німецьким інженером А. Кауфманном. На такий винахід його надихнула звичайна швейна машинка.
  В залежності від матеріалів, з якими проводитимуться роботи, вибирають полотно для лобзика. Компанія Співпраця пропонує великий асортиментний ряд полотен для електричного лобзика. Деяка інформація про кожен представлений вид.
  Полотно для різання металу. Даний вид полотна виготовлений з швидкоріжучої сталі, що в маркуванні позначено HSS. Даний матеріал характеризується високою міцністю та призначений для роботи з металами. У даному полотні дрібненькі зубці, що сприяє гарному врізанню в металеві поверхні.
  Полотно для різання дерева 117мм. Даний вид полотна виготовлений з вуглецевої сталі (HCS). Довжина робочого полотна складає 117мм. Спеціальна форма зубців передбачає роботи з деревиною. За розміром зубці великі.
  Полотно для різання дерева. Даний вид полотна виготовлений з вуглецевої сталі(HCS),  має дрібні зубці. Це полотно призначене для чистого розрізання фанери, м’якої деревини, пластику.
  Полотно для різання ДСП (деревинно - стружкова плита). Полотно виготовлене з вуглецевої сталі, з зубцями великого розміру, призначене для робіт з деревинно - стружковими плитами.
  Полотно для різання ламінату ( реверсні зубці). Дане полотно виготовлене з вуглецевої сталі, має обернені зубці малого розміру. Така форма зубців передбачає роботу з матеріалами, що мають покриття. В першу чергу це ламінат. Зрізи будуть гладенькими та чистими, глянцева поверхня не псуватиметься.
  Полотно для фігурного різання. Полотно виготовлене з вуглецевої сталі, має дрібні зубці та призначене для фігурного різання, наприклад для вирізання кола. Таке полотно, зазвичай, тонке, щоб можна було з легкістю повернути інструмент просто під час роботи.
  Перераховані полотна для електричних лобзиків мають Т-подібне кріплення, що маркуванні позначено літерою Т.
  Наступні три види полотен мають П-подібне кріплення. Вони виготовлені з вуглецевої сталі (№3) та швидкоріжучої сталі (№2 та №1), залежно від форми зубців та ширини між ними (крок зуба) призначені для роботи з різними матеріалами:

    • полотно з частотою зубців №1 та №2 для робіт по металу;
    • полотно з частотою зубців №3 для робіт по дереву.
Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною