ГЛАВНАЯ
ПЛАШКИ
КОНТАКТЫ
Плашки G для нарезания трубной цилиндрической резьбы
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
Плашка G1/2"
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Плашка G1"
Плашка G3/4"
G3/4"
G1/2"
G1"

Під час роботи з металевими трубами часто виникає потреба в нарізанні різьби на цих деталях. У такому випадку стане в нагоді плашка. Плашка – це інструмент, яким користуються під час нарізання різьби ззовні на поверхнях циліндричної форми. Різьба використовується для ущільнення, з’єднання деталей. Є такі види плашок – метричні, ліві, трубні, трубні конічні плашки.
  Плашки G (трубні плашки) для нарізання трубної циліндричної різьби застосовуються тоді, коли з’єднання повинно були особливо щільним та надійним.  Ці інструменти виготовляють з швидкоріжучої сталі Р9, це можна побачити на маркуванні плашки. Цифра 9 означає відсоток вольфраму у сталі. Швидкоріжуча сталь надає інструменту міцності, твердості та опірності до невеликих пластичних деформацій. Плашка має заокруглені вершини зубців, що забезпечує герметичне та надійне з’єднання.
  Під час роботи з плашками G для нарізання трубної циліндричної різьби необхідно пам’ятати, що розміри цього інструменту позначаються в дюймах. Компанія Співпраця пропонує такі розміри плашок даного виду – 1, ½ , ¾ дюйма. Розміри у пів дюйма та чверть дюйма є найбільш поширеними, до речі, саме ними користуються у підключенні систем водопостачання в житлових будинках. Плашка на зовнішній частині має спеціальні отвори, завдяки яким кріпиться гвинтами у плашкотримачі.
  Роботи з плашкою даного типу проводяться вручну або на метало ріжучому станку. Під час нарізання циліндричної різьби потрібно слідкувати за тим, щоб плашка G завжди була чітко перпендикулярна до деталі, на якій проводяться роботи.

Плашки G для нарізання трубної циліндричної різьби
Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною