ГЛАВНАЯ
ФРЕЗЫ
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
Фреза для петель 35мм
Фреза для петель 35мм
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Фреза для петель с победитом 26мм
Фреза для петель 35мм
Фреза для петель 30мм
Фреза для петель 30мм
Фреза для петель 35мм
Фреза для петель с победитом 26мм
Фрезы для петель
 Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною

Фрези для петель – це один із різновидів фрез, що призначені для отримання неглибоких та глухих  отворів у деревині. Ці отвори бувають різного діаметру та мають рівні краї. Даний вид інструменту ще називають фрези Форстнера. Такими фрезами можна з легкістю зробити отвори і в пластику, облицювальних фанерних панелях, ламінованих панелях.
  Фрези для петель мають такі складові елементи: центруючий шип-наконечник (завдяки йому фреза працює у точному місці і не зміщується у бік); дві ріжучі кромки (вони пошарово зрізають матеріал) та об’ємні різці. Фрези даного виду виготовляють з швидкоріжучої сталі, можуть мати твердосплавні пластини.
  Діаметр даного інструменту визначає вид робіт, що можуть виконуватись за їх допомогою. Це може бути – встановлення міні фіксів; отримання отворів для труби ’’Джокер’’; встановлення стяжки VB-35; встановлення петель для дверей та інші роботи.
  Компанія Співпраця пропонує фрези для петель таких діаметрів – 26, 30, 35мм. До речі, фреза діаметром 26мм має побідитові напайки, що дозволяє працювати з твердими породами деревини, продовжує строк експлуатації. Фрези для петель призначені для ручних дрилів. Оптимальна кількість обертів складає 800-1800обертів за хвилину. Кількість залежить від діаметру фрези. Під час роботи з фрезами для петель потрібно користуватись твердою підкладкою для того, щоб центруючий наконечник інструменту не протиснув матеріал з іншого боку