ГЛАВНАЯ
Изолирующие ленты
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Изолирующая лента тепловодомаслобензостойкая
Изолирующая лента специализированная
Изолирующая лента тепловодомаслобензостойкая

Ізолююча стрічка тепловодомаслобензостійка
  Безпечна робота різноманітного електричного устаткування, електропроводки та інших елементів та деталей (робота яких пов’язана із електричним струмом) потребує надійної, в гарному стані ізоляції тих частин, які проводять струм. Головна мета ізоляції – попередити можливе створення витоку струму  і появу електричного розряду між різними складовими устаткування (чи інших деталей).
  Ізолюючі стрічки належать до твердих ізолюючих матеріалів. Вони бувають багатьох видів: слюдяні, паперові, стрічки на основі плівки поліефірної, плівки поліамідної, з полівінілхлориду та інші. Кожен вид має якісь особливості, притаманні саме йому технічні показники, а такі відмінності визначають сферу використання.
  Бувають випадки, коли електромонтажні роботи проводяться в складних умовах (вологість, небезпека загорання). Виникає потреба в матеріалі, який зможе ізолювати потрібні місця не зважаючи на перешкоди.
  Таким матеріалом буде ізолююча стрічка тепловодомаслобензостійка. Сама назва говорить за себе. Стрічка даного виду витримує високі температури, стійка до впливу вологи та не втрачає своїх властивостей при контакті з маслами та бензином.
  Компанія Співпраця пропонує ізолюючу стрічку тепловодомаслобензостійку – чорного кольору, на тканинній основі. В якості тканинної основи сучасні виробники найчастіше застосовують полірований поліестер. Стрічка змотана у рулон, з кільцем посередині. Даному матеріалу також властива висока міцність та стійкість до гниття.

Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною