ГЛАВНАЯ
Изолирующие ленты
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Изолирующая шумоизоляционная
Изолирующая лента специализированная
Изолирующая шумоизоляционная

Ізолююча звукоізолююча стрічка
  Важливість ізоляції під час монтажу та ремонту в електромережах важко переоцінити. Для безпеки це потрібно робити в приміщеннях будь-якого типу, з різноманітними кабелями, проводами.
  В якості ізолюючих матеріалів застосовують ізолюючі стрічки. Вони різняться між собою багатьма технічними характеристиками – основою, клейким шаром, допустимою напругою та ін.
  Сучасні виробники до основних електроізоляційних функцій такого матеріалу долучають додаткові – водостійкість, маслостійкість, бензостійкість та інші.
  Компанія Співпраця пропонує стрічку ізолюючу звукоізолюючу німецького виробника. Цей матеріал виготовлений на основі лавсану з ворсом. Ця ізолююча стрічка застосовується в багатьох галузях, починаючи з ізоляції електропроводки і закінчуючи скріпленням різноманітних матеріалів, способом обмотування їх один біля одного. До того ж володіє чудовими звукоізоляційними якостями.
 Запропонована стрічка чорного кольору. Ширина найчастіше буває 18мм та 24мм. Ізолююча звукоізолююча стрічка змотана в рулон, в середині якого міститься кільце для попередження деформації під час зберігання та транспортування.

Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною