ГЛАВНАЯ
ИНСТРУМЕНТ
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Топор монтажника 600гр.
Топоры

Топор монтажника 600гр.

Сокира монтажника 600гр
  Сокира – це знаряддя, інструмент, що призначений для тесання, рубання. Сокира найчастіше складається з металевого клину, у отвір якого вставляється дерев’яний держак-топорище (іноді використовуються інші матеріали). Та серед багатьох видів сокир є й такі, що мають суцільну конструкцію.
  Сокира має тисячолітню історію. Перші сокири-рубила (близько 400тися років тому) були звичайним загостреним каменем. Пізніше, близько 35 тисяч років тому, з’явилась сокира з ручкою-держаком. З її допомогою зрубували дерева та проводили найпростіші столярні роботи.
  За видами виконуваних робіт виділяють такі види сокир: абордажні, кельт, колун, ковальські сокири, столярні та інші види.
  Сокира монтажника 600гр, яку пропонує Компанія Співпраця, це інструмент, що виготовлений з міцної легованої сталі. Такий матеріал надає знаряддю міцності, твердості, стійкості до корозії. Робоча частина сокири складається з обуха, який з’єднаний з держаком-ручкою, та із полотна з лезом на кінці.
  Запропонована сокира монтажника з одного боку має ширше та грубіше лезо, а з іншого – вузький грубий клин. Ручка у інструменту також металева, має зверху резинову накладку світлого жовтого кольору. Така накладка дозволяє зручніше та надійніше утримувати сокиру в руці.
  Оскільки для роботи монтажнику потрібні зручні та доволі легкі інструменти, даний вид сокири має вагу 600грамів.

Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною