ГЛАВНАЯ
ИНСТРУМЕНТ
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Топор 600гр.
Топоры

Топор 600гр.

Сокири
  Сокири  є інструментом, у якому металеве загострене лезо з’єднане з ручкою-держаком, найчастіше дерев’яною. Це знаряддя праці найчастіше застосовується у столярстві для розрубування деревини та надаванню їй певної форми; для зрубування дерев.
  Сокири, що схожі за формою на сучасні, з’явилися в період пізнього палеоліту. Їх застосовували для рубання дерев, для будівництва найпримітивніших жител. Вони являли собою загострений камінь, що був з’єднаний з палкою. Мідні сокири стали поширеними в епоху енеоліту.
  Сучасні сокири залежно від форми, призначення розділяють на певні види. Наприклад, альпіністські, кельт, столярні сокири, тесло, туристичні сокири та інші.
  Сокири, які пропонує Компанія Співпраця, це інструменти, що призначені для робіт з деревиною. Робоче полотно інструменту виготовлене міцної сталі, що пройшла спеціальну обробку для збільшення твердості. З одного боку полотна є гостре лезо, цей бік має трапецієвидну форму. З іншого боку, який називають обух, є спеціальний отвір. У нього закріплений дерев’яний держак-топорище.
  Помітно, що топорище має дещо вигнуту форму, що допомагаю краще утримувати знаряддя руками.
  Вага представлених сокир складає 600, 800 та 1200грамів. Це оптимальна вага для проведення столярних робіт, для обрубування гілок з колод.
  Сокири можна гострити вдома за допомогою бруска, або на станку. Під час роботи з сокирою слід пам’ятати про правила безпеки, щоб уникнути травм.  

Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною