ГЛАВНАЯ
СТЕКЛОРЕЗЫ
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Стеклорез алмазный глаз, железный корпус
Стеклорезы алмазный глаз
Стеклорез алмазный глаз, железный корпус

Склоріз алмазне око, залізний корпус


Скло є досить популярним матеріалом не лише для вікон, але й для оздоблення інтер’єру, виготовлення елементів меблів, декору. Для його різання користуються спеціальними інструментами – склорізами. У побуті бувають моменти, коли є потреба засклити щось невеликого об’єму і викликати досвідченого спеціаліста немає потреби. В таких випадках початківець може скористатись масляним склорізом.
Перевагою такого інструменту є те, що у ньому передбачена функція автоматичної подачі спеціального масла – змазки, що досить відчутно знижує тертя ролика до поверхні скла та ще й зв’язує дрібні уламки скла.
Компанія Співпраця пропонує склоріз алмазне око, залізний корпус, який належить саме до таких різальних інструментів масляного типу. Обережна, уважна робота з таким склорізом алмазне око принесе чудовий результат.
Якщо оглянути запропонований склоріз алмазне око, залізний корпус, то можна виділити такі основні його складові:
1. Робоча головка, що має п’ять граней. У головку вмонтований ролик із твердих сплавів. Ролик склоріза алмазне око заточений під певним кутом. Кут заточки впливає на товщину скла, з яким проводяться роботи ( 135- 138° призначений для скла товщиною до 10мм, кут 150° - для скла товщиною до 20мм).
2. Стержень, з’єднує робочу головку склоріза алмазне око із резервуаром, який знаходиться у корпусі та наповнений маслом. По стержневі масло поступає до ролика.
3. Залізний корпус – ручка. Для його виготовлення найчастіше застосовують латунь (цим пояснюється золотистий колір). Склоріз алмазне око має залізний корпус із чіткими виступами, що дуже зручно для утримування інструменту в руці. У корпусі є резервуар, який закривається ковпачком. Його наповнюють робочим маслом, змазкою.
Робочий ролик склоріза алмазне око, залізний корпус здатен нарізати близько 5000 погонних метрів скла. В процесі роботи зношується не лише ролик, але вся робоча головка склоріза алмазне око, тому її замінюють повністю.

Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною