ГЛАВНАЯ
СТЕКЛОРЕЗЫ
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Стеклорез алмазный глаз пластиковый корпус
Стеклорезы алмазный глаз
Стеклорез алмазный глаз пластиковый корпус

Склоріз алмазне око пластиковий корпус

Такий примхливий матеріал як скло, потребує уважності та обережності під час роботи з ним. Для різання скла застосовують спеціальні інструменти – склорізи. Вони бувають таких видів: роликові, алмазні та масляні. Вибір інструменту залежить від товщини скла, об’єму робіт, навиків майстра.
Компанія Співпраця пропонує склоріз алмазне око пластиковий корпус, який належить до масляних склорізів. Слід відмітити, що саме масляні склорізи підійдуть для майстрів-початківців.
Склоріз алмазне око пластиковий корпус має таку будову:
• робоча головка, яка являє собою п’ятигранну площину із вмонтованим роликом. Ролик виготовляють із міцних сплавів на основі кобальту та вольфраму. Ролик такого склорізу алмазне око призначений для різання скла товщиною до 10мм, що зазначено на головці інструменту. Кут заточки ролика складає 138°;
• головка склоріза алмазне око має металевий стержень золотистого кольору, який з’єднує її з пластиковим корпусом. По стержневі спеціальне масло (може бути керосин) із резервуара, який вмонтований у корпус, подається до ролика. Масло у склорізі алмазне око пластиковий корпус значно зменшує тертя ролика до поверхні скла;
• пластиковий корпус-ручка. У запропонованому склорізі корпус виготовлений із міцного пластику оранжевого кольору. Він досить прозорий, щоб бачити рівень масла у резервуарі. З протилежного до робочої головки боку є золотистий ковпачок. Ним закритий отвір для наповнення склоріза алмазне око робочим маслом.
Працювати із склорізом алмазне око пластиковий корпус слід із незначним натиском. В результаті вийде білувата, досить глибока лінія, схожа на подряпину.
Склоріз названий алмазне око через точні лінії, які ним проводять, через надійність та правильність різання скла.

Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною