ГЛАВНАЯ
Хозяйственный инвентарь
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Тяпка
Тяпки
Тяпка

Сапа (тяпка)
  Сапа – це інструмент, без якого не можливо собі уявити роботу на присадибній ділянці, на квітнику чи грядці. Ще в минулому тисячолітті наші предки-хлібороби користувалися мотиками (прадавніми ’’ родичами ’’ сучасної сапи). Звісно вони були не такі зручні , як теперішні сапи, але стали першими помічниками в обробітку землі. Сапи використовують для видалення бур’янів, для розпушування землі, що значно підвищує рівень врожайності культур. І хоч зараз епоха технологічного прогресу, сапа займає одне з перших місць в садово - городньому інвентарі.
  Сучасні сапи виготовляють з сталі. . Сталь для сап найчастіше використовують леговану, це підвищує її міцніть та стійкість до корозії. Такі сапи добре нагострюються. Вони мають тривалий термін використання. Деякі виробники застосовують загартовану та нержавіючу сталь, що також покращує властивості сапи і збільшує строк користування.
  Сапи бувають з різною шириною леза. Це в, середньому, 150- 200мм. У сапу вставляється дерев’яна ручка і кріпиться до неї цвяхом.

У співавторстві з Мадригою Надією Іванівною