ГЛАВНАЯ
Хозяйственный инвентарь
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Сучкорез с телескопическим держаком 2,4м
Сучкорезы
Сучкорез с телескопическим держаком 2,4м
Сучкорез с телескопическим держаком 2,4м

Сучкоріз з телескопічним держаком 2,4м
Для різних видів робіт по обрізанню дерев у саду призначені різні інструменти. На вибір інструменту впливає вид рослинності, вид обрізань( формуюче, санітарне), доступність для роботи та інше.
  Коли потрібно підрізати верхні важкодоступні гілки, чи підчистити колючий чагарник (колючі рослини можуть травмувати шкіру) стане в нагоді сучкоріз з телескопічним держаком. Такий інструмент також знадобиться, коли у дерева ніжна кора і на нього бажано не залазити та не припирати драбину.
  Сучкоріз з телескопічним держаком складається з декількох елементів.
  По-перше,  це сучкоріз, що має вигляд держака, у який закріплюється робоче полотно. Ця частина інструменту – металева з гумовою насадкою для надійного утримання в руці. На держаку передбачений спеціальний гак, що допомагає безпечно опускати на землю зрізані гілки. На сучкорізі є нейлонова мотузка з пластмасовою ручечкою, яку можна зафіксувати на необхідній довжині. Всі деталі сучкоріза відзначаються своєю міцністю, надійністю.
  По-друге, це телескопічна ручка довжиною 2,4м. Для виготовлення телескопічної ручки сучкоріза застосовують сталь або алюміній. Стальна ручка дещо важча за алюмінієву, але доступніша в ціні. Сучкоріз надійно кріпиться до телескопічного держака. Довжина цього держака дозволяє проводити садові роботи на значній висоті. Також цю телескопічну ручку можна використати під час осіннього збору плодів.

У співавторстві з Мадригою Надією Іванівною