ГЛАВНАЯ
Хозяйственный инвентарь
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Сучкорез складной тип 1
Сучкорезы
Сучкорез складной тип 1

Сучкоріз складний тип 1
  Щоб сад чи присадибна ділянка мали доглянутий, охайний вигляд, садоводи-дачники користуються садовим інвентарем. Для виноградної лози, молодих кущиків, квітів використовують секатори; для живоплоту, обчищення молодих дерев та кущів – кущорізи. Та виникає необхідність відрізати товстіші гілки, з якими не можуть впоратись ці інструменти.
  На допомогу прийде сучкоріз складний тип 1 - це інструмент, який має робоче полотно та ручку, в яку ховається робоча поверхня під час складання. Така будова робить його безпечним при перевезенні.
 У представленому сучкорізі складному тип 1 довжина робочої поверхні складає 200 мм. Сама поверхня являє собою сталеве полотно з зубцями (пила). Сталь використовують високої якості, попередньо обробляють її для захисту від корозії. Зубці сучкоріза  складного мають два спрямування, що дозволяє різати уперед і назад. Таке розташування зубців, не нашкодить живій деревині, утворюються рівні зрізи.
  Ручка сучкоріза складного тип 1 виготовлена з пластику. На ручці є виступи, що дозволять зручно і надійно тримати інструмент рукою, а також захищають пальці від ковзання. На ручці сучкоріза є кнопка-засувка, яка фіксує сучкоріз у розкладеному положенні.
   Робоче полотно кріпиться стальним гвинтом. Коли виникає потреба, полотно можна вийняти та нагострити чи замінити. На ручці сучкоріза є отвір, в який за бажанням можна просунути мотузку, для підвішування знаряддя.
  Працювати сучкорізом складним можна з землі, чи стоячи на драбині. Після проведення підрізання дерев сучкоріз потрібно витерти від рослинних соків та тирси. Складати інструмент можна лише тоді, коли він повністю сухий, це продовжить строк його використання.

У співавторстві з Мадригою Надією Іванівною