ГЛАВНАЯ
Хозяйственный инвентарь
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Сучкорез на держаке
Сучкорезы
Сучкорез на держаке

Сучкоріз на держаку
Досвідчені садівники та садівники-аматори добре знають, що підрізання дерев є дуже важливою операцією у догляді за рослинами. Фруктові дерева, кущі, живоплоти, чагарники – всі потребують періодичного обрізання.
  Такі дії важливі тому, що дають можливість сформувати крону дерев, так як ви вважаєте за потрібне; дозволяють змінити  крону так, щоб дерево росло в ширину – адже краще плодоносять гілки, які ростуть паралельно землі, а не стрімко вверх.
  Для правильної і безпечної підрізки потрібно користуватися добре загостреним інструментом. Для тонких гілок використовують секатори, кущорізи, складні сучкорізи.
  Коли є необхідність підрізати гілки, до яких важко дістатись використовують сучкоріз на держаку. Такий інструмент дозволяє впоратись з гілками товщиною від 25 до 50мм. Сучкоріз на держаку складається з робочого полотна з загостреними зубцями. Сучасні виробники садового інструменту користуються  при виробництві нержавіючою чи загартованою сталлю з хромованим покриттям. Такий матеріал робить робочу поверхню сучкоріза дуже міцною, захищеною від корозії та збільшує строк користування. Зубці сучкоріза роблять точні та прямі зрізи, що не дуже сильно травмує деревину. Робоче полотно сучкоріза на держаку знімається, що дозволяє його нагострити, замінити і робить зручнішим при зберіганні. Вигнута форма полотна сучкоріза полегшує роботу, бо полотно не зісковзує з деревини. Робоче полотно кріпиться у держаку (ручці).

Ручка-держак сучкоріза виготовлена з металу, рукоятка покрита гумовою накладкою, що дозволяє зручно тримати інструмент у руці. На держаку сучкоріза є спеціальний гак, який призначений для підтримання та безпечного опускання зрізаних гілок. Для легкої та швидкої роботи до держака кріпиться нейлонова мотузка з пластмасовою ручечкою.        
  З таким інструментом зручно працювати з землі чи драбини.
У співавторстві з Мадригою Надією Іванівною