ГЛАВНАЯ
ШВАБРЫ
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Швабра деревяная круглая
Швабры хозяйственная деревяные

Швабра деревяная круглая

Швабра дерев’яна кругла
Чисте охайне приміщення (житлове, офісне чи інше) створює атмосферу, яка сприяє плідній праці. Українська приказка каже: ’’ Здоров’я в чистоті міцніє ’’, тож прибиранню приміщень потрібно приділяти велику увагу.
  Щоб прибрати пил, бруд з підлоги користуються вологими ганчірками. Для прискорення процесу прибирання використовують швабру дерев’яну круглу. Взагалі, швабра ( походить від німецького слова Schwabber) – це інструмент, призначений для вологого прибирання.
  Швабра дерев’яна кругла являє собою довгу круглу ручку, в середньому довжина коливається від 90 до 160см, до якої перпендикулярно кріпиться кругла перекладина, довжиною 50см. Діаметр перекладини дещо більший за діаметр ручки. На перекладину намотується волога ганчірка.
  Поверхня швабри дерев’яної круглої добре відшліфована, щоб дрібні трісочки не поранили руки. При роботі з шваброю дерев’яною можна використовувати тканину різних видів, нею можна користуватися на різних покриттях підлоги (дошка, ламінат, бетонне покриття та інше). Після роботи з шваброю дерев’яною круглою необхідно зняти ганчірку. Також потрібно пам’ятати, що під час прибирання з побутовою хімією потрібно користуватися гумовими рукавичками.

У співавторстві з Мадригою Надією Іванівною