ГЛАВНАЯ
ШВАБРЫ
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Швабра деревяная
Швабры хозяйственная деревяные

Швабра деревяная

Швабра дерев’яна


Не секретом є той факт, що для здоров’я важливими є чисті житлові та робочі (заводські, фабричні та інші) приміщення. Вологе прибирання відіграє головну роль, воно і очищає, дезинфікує. зволожує.
  Миття підлоги у великих приміщеннях ( склади, офіси, цехи та інше) це складна праця і тривала. На допомогу працівникам, відповідальним за прибирання, приходить швабра. Цікаво, що швабра з’явилась не для домашнього вжитку. Першими нею почали користувалися моряки для миття палуби.
  Швабра дерев’яна складається з круглої ручки довжиною від 90 до 160 см. Ручка швабри відполірована, щоб не травмувати руки.
  До ручки швабри дерев’яної кріпиться перпендикулярно перекладина – дощечка довжиною 50см та шириною близько 5-6 см. На цю перекладину-дощечку накидається волога ганчірка.
  Довга ручка швабри дерев’яної дозволяє прибирати важкодоступні місця. Для виготовлення швабри використовують легку деревину – сосна, ялина, липа, щоб зменшити навантаження на руки. Після використання швабра дерев’яна швидко висихає, має тривалий термін використання.

У співавторстві з Мадригою Надією Іванівною