ГЛАВНАЯ
ШВАБРЫ
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Швабра хозяйственная с автоматическим механизмом отжима
Швабры хозяйственная автоматические

Швабра хозяйственная с автоматическим механизмом отжима

Швабра господарська з автоматичним механізмом віджимання
Сучасні технології торкнулися і такої буденної звичайної речі, як швабра. Для полегшення прибирання проста дерев’яна швабра дещо удосконалилась.
  Все більшої популярності серед господинь набирає швабра господарська з автоматичним механізмом віджимання. Така швабра виключає необхідність викручувати ганчірки, контактувати з брудною водою, працювати в рукавичках.
  Ручка у швабрі з автоматичним механізмом віджимання - сталева, легка, з гумовим наконечником. У деяких видах ручка - телескопічна, що дає можливість відрегулювати її довжину залежно від зросту людини. Низ швабри, яким і проводять вологе прибирання це насадка губка. Вони бувають різної жорсткості. Така швабра підходить для більшості поверхонь.
  Швабра господарська з автоматичним механізмом віджимання підходить не лише для вологого прибирання. Нею також можна з легкістю зібрати розлиту рідину, шерсть домашніх тварин, дрібне сміття.
  Зручна, невеликих розмірів насадка дозволяє прибирати важкодоступні місця. Робота з такою шваброю не потребує великих зусиль, з нею впорається навіть дитина, чи людина з кволими руками. Швабра господарська з автоматичним механізмом віджимання перетворить прибирання на приємні домашні турботи та збереже ваш час.

У співавторстві з Мадригою Надією Іванівною