ГЛАВНАЯ
Хозяйственный инвентарь
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Кусторез
Кусторезы
Кусторез

Підрізання дерев, кущів, живоплоту є невід’ємною частиною догляду за рослинами. Це потрібно для того, щоб сформувати крону, обмежити ріст, викликати цвітіння або просто відтинати сухі, чи вражені хворобою гілочки. Виникає потреба в інструментах, які допоможуть провести такі роботи. Для молодих саджанців, кущиків, винограду підійде секатор. А коли потрібно працювати з рослинами більших розмірів допоможе кущоріз.
  Кущоріз є вдосконаленою моделлю секатора, його ’’ нащадком ’’. Під час роботи з кущорізом є можливість відрізати одразу кілька гілок, в той час як секатор підстригає по одній гілочці.
  Кущоріз має видовжені леза і довгі ручки. Така форма інструменту дозволяє прикладати більше фізичних зусиль, адже працюють кущорізом двома руками. Леза кущоріза виготовляють найчастіше з загартованих високо вуглецевих сталей. Такі леза довго не тупляться і є міцними. Кущорізи з рівними лезами застосовують для роботи з більш товстими гілочками. Для попередження корозії металу, поверхню лез часто покривають захисним матеріалом, наприклад, тефлоном. Гвинтом на кущорізі можна регулювати проміжок (зазор) між лезами.
  Ручки кущоріза виготовляють з деревини. Вони відполіровані і по розміру зручні для рук. На ручках кущоріза є металеві обідки, які прикривають місце кріплення лез із ручками. На кущорізі також можна побачити обмежувачі, які попереджають травмування рук, під час сильного фізичного навантаження.
  Працювати з цим інструментом найлегше з низькими рослинами, коли руки нижче рівня плечей, в іншому випадку – ви будите швидко втомлюватись.
  Щоб кущоріз довго вам прослужив, необхідно після роботи насухо витирати леза м’якою тканиною. Зберігати інструмент найкраще в сухих приміщеннях.  

У співавторстві з Мадригою Надією Іванівною