ГЛАВНАЯ
Садовый инвентарь
КОНТАКТЫ
Кусторезы
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
Кусторез
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Кусторез волнистое лезвие
Кусторез волнистое лезвие
Кусторез


  Кущорізи мають видовжені леза, довгі дерев’яні ручки, що роблять підрізання кущів, живоплоту чи колючих чагарників досить зручним та безпечним. Кущорізи бувають з рівними, зубчастими та хвилястими лезами. Кущорізи з зубчастими та хвилястими лезами застосовують для роботи з кущами, що мають грубі гілочки.
   Підрізання кущів, живоплотів з використанням кущорізів перетворилось на справжнє мистецтво – топіар. Такий вид мистецтва являє собою роботи по підстриганню кущів, дерев, чагарників з наданням рослинам декоративної форми, іншими словами це ’’ художня стрижка ’’. Ще в Стародавньому Китаї, Персії царські палацові парки та сади прикрашали різні фігури з дерев та кущів. Пройшли століття, але популярність на таке декоративне оформлення не зменшується, а навпаки набуває все більших розмірів.
  Леза кущорізів найчастіше виготовляють з міцного металу та покривають для захисту від корозії спеціальним покриттям – тефлоновим, цинковим, або іншими якісними матеріалами. Кущорізи стануть в нагоді усім садівникам.

Весна та осінь це періоди активного догляду за деревами, кущами. Щоб рослини мали охайний вигляд, щоб потішили вас гарними врожаями необхідно слідкувати за їх густотою, висотою.
 Найпершим інструментом, який з’явився для догляду за зеленими насадженнями, був секатор садовий. З’явився він у 1815 році у Франції для підрізання виноградної лози. З часом інструмент удосконалювався і з’явилися секатори для кущів – кущорізи.
У співавторстві з Мадригою Надією Іванівною