ГЛАВНАЯ
СРЕДСТВА ЗАЩИТЫ
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Протигаз цивільний ЦП -7(ГП-7російською)
Противогазы

Протигаз цивільний ЦП -7(ГП-7російською)

Сертификат соответствия

Маска виготовлена з каучуку високої якості. На цій масці є обтічник, обтюратор, що є тонкою резиною - для забезпечення надійної герметичності маски на голові. У протигазі цивільному ЦП-7(ГП-7російською) є клапани вдиху та видиху, переговорний пристрій – мембрана, також пристрій для прийому води (ЦП-7В) (ГП-7Вросійською). Для кріплення передбачені стрічки, довжина яких регулюється.
  До лицевої частини  протигазу цивільного ЦП-7(ГП-7російською)  кріпиться фільтрувально-  поглинаюча коробка. Вона призначена для очищення повітря, яке вдихає людина, від парів та аерозолів різних сильнодіючих отруйних та радіоактивних речовин, а також бактеріальних засобів. Ця коробка у протигазі цивільному ЦП-7(ГП-7російською) виготовляється, зазвичай, з алюмінієвих сплавів та має форму циліндра.
   Протигаз цивільний ЦП-7(ГП-7російською) випускають у трьох зростах. Час захисної дії від небезпечних речовин коливається від 18 до 300 хвилин. Зберігають протигаз у полотняному чохлі.

Протигаз – це пристрій, головним завданням якого є захист органів дихання, очей та обличчя людини від різних отруйних, радіоактивних речовин та бактерій, що можуть знаходитися у повітрі у різному вигляді – пара, газу, аерозолів. У деяких видах промисловості застосовують протигази, щоб вберегти людей у шкідливих умовах праці.

Протигаз, подібний до сучасного почали використовувати в період Першої світової війни. У 1915 році німецькі війська вперше використали отруйну речовину хлор. Потім почали застосовувати бром. Багато вояків англо-французьких, польських військ загинуло. В таких умовах російський вчений-хімік Микола Дмитрович Зелінський, розуміючи неефективність марлевих пов’язок, а саме їх застосовували вояки для захисту, запропонував скористатись активованим вугіллям. Він застосовував цей елемент, як сорбент. Протигаз Зеленського мав вигляд гумової маски, в якій було два круглих скельця для очей. До цієї маски кріпилася  велика, наповнена активованим вугіллям коробка.
  Зараз є різні види протигазів. Одні призначенні для промисловості, інші використовуються військовими, а деякі передбачені для користування цивільними особами.

Протигаз цивільний ЦП-7(ГП-7російською) складається з лицевої частини МЦП, що виготовлена у формі маски з двома скельцями, які покриті непотіючою плівкою.

Російською
Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною