ГЛАВНАЯ
Сварочное оборудование и аксессуары
КОНТАКТЫ
Электрододержатели
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
Электрододержатель 400А

Электрододержатель 400А

ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Электрододержатель усиленный 300А
Электрододержатель усиленный 300А
Электрододержатель 500А ручки обрезинены
Электрододержатель 500А ручки обрезинены

Електродотримачі

  Електродотримачі є незамінними інструментами під час проведення зварювальних робіт. Головним завданням цього інструменту є – кріплення електрода, підведення до нього зварювального струму та маніпулювання електродом під час проведення робіт. Електродотримачі повинні мати невелику вагу, забезпечувати добрий електричний контакт, надійне кріплення електрода у різних положеннях, щоб уникнути його згинання під час зварювання у важкодоступних місцях. Використання електродотримача дозволяє проводити роботи без прикладання зварювальником тривалих зусиль, заміна електрода має тривати не довше, ніж 4 секунди.
  Електродотримачі бувають універсальні та спеціалізовані. Також їх поділяють за способом кріплення електрода. Найбільшого розповсюдження набули електродотримачі вилкові та пластинчаті. Слід відмітити, що електродотримачі дозволяють закріплювати електроди під різними кутами (0; 90; 120; 135 градусів та ін.).
  Електродотримачі, які пропонує Компанія Співпраця, представлені кількома варіантами.


  Електродотримач 400А
є інструментом затискного типу, тобто побудований за принципом пружинного затискача, який за допомогою притискувальних губок затискає та утримує електрод у потрібному положенні під зварювального процесу. Губки такого електродотримача мають кілька канавок, найчастіше виготовляються із латуні, а сам він виготовлений із пластику. Номінальний зварювальний струм для такого інструменту складає – 400А. використовується для електродів діаметром  2 – 4мм.


  Електродотримач підсилений 300А
 належить до інструментів затискного типу. Виготовлений він із зміцненого фібергласового пластику. У даному електродотримачі є губки –пластинки, які надійно утримують електрод. Сам інструмент простий та зручний у користуванні. Номінальний зварювальний струм – 300А. Найчастіше для електродотримача підсиленого 300А підходять електроди діаметром 3 – 6мм.


  Електродотримач 500А ручки з гумовим покриттям
 - це інструмент, що здатен працювати в умовах зварювальних робіт струмом 500А. Має вигляд «прищіпки». У такому електродотримачі чітко видно пружину, ручки. Ручки для захисту зварювальника додатково покриті гумою. Такими інструментами найчастіше користуються під час зварювання електродами діаметром 6 – 8мм.

Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною